خانه اخبار اطلاعیه عجیب پلیس فتا فارس در خصوص جشن های عروسی

اطلاعیه عجیب پلیس فتا فارس در خصوص جشن های عروسی

اطلاعیه پلیس فتای استان فارس در اجرای طرح ساماندهی و نظارت بر مراکز برگزارکننده جشن‌های عروسی و پیشگیری از مظاهر علنی فساد
اطلاعیه پلیس فتا جشن عروسی
بنابر گزارش شیرازه پلیس فتا فارس در اجرای طرح ساماندهی و نظارت بر مراکز برگزارکننده جشن‌های عروسی و پیشگیری از مظاهر علنی فساد، پلیس فارس اطلاعیه‌ای صادر کرد.

1آرایشگران زنانه و مردانه حداکثر تا ساعت 18 مجاز به ارائه خدمات به عروس و داماد می‌باشند و در این ساعت عروس و داماد باید ترخیص و از آرایشگاه خارج گردند.

2عکاسان و فیلمبرداران حداکثر تا ساعت 20 مجاز به ارائه خدمات به عروس و داماد می‌باشند و در این ساعت باید عکاسی و فیلمبرداری اتمام و عروس و داماد وارد تالار و باغ مجالس گردند.

3تالارها و باغات و تشریفات مجالس حداکثر تا ساعت 24 مجاز به فعالیت و ارائه خدمات به جشن‌ها می‌باشند و در این ساعت باید جشن به پایان رسیده و مهمانان و عروس و داماد از باغ خارج گردند.

4-از راه اندازی کاروان عروسی و بروز مشکلات ترافیکی و آلودگی صوتی توسط صاحبان عروسی در شهر خودداری گردد.

5ارائه هرگونه خدمات و برگزاری مجالس خلاف عرف و شرع و قانون توسط برگزارکنندگان جشنها (ردیف 1.2.3) به هر عذر و بهانه ممنوع می‌باشد و در صورت عدم رعایت موارد فوق توسط اداره نظارت بر اماکن عمومی از فعالیت آنها جلوگیری و به مراجع قضایی معرفی می‌گردند.

6-شهروندان گرامی از برگزاری هرگونه جشن و عروسی در باغات شخصی و فاقد مجوز که باعث بروز مشکل برای خانواده‌ها می‌گردد خودداری نمایند.

7واحدهای صنفی رستوران و چایخانه‌ها نیز موظف به رعایت ساعت کاری (حداکثر 24) و اخذ مجوز جهت موسیقی زنده از اداره ارشاد اسلامی و رعایت شئونات اسلامی و ضوابط انتظامی و مقررات می‌باشند و در صورت عدم رعایت وفق بند 5 اقدام گردد.

سوالات، نقد و بررسی

  1. با سلام – یادشون رفته برنامه پیشنهادی بعد از ساعت 24 رو هم تعیین کنند!

سوالات، نظرات و پیشنهادات

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>