خانه اخبار انفجار ترقه در یک مراسم عروسی جان یک نفر را گرفت

انفجار ترقه در یک مراسم عروسی جان یک نفر را گرفت

آتش بازی و یا ترقه بازی یکی از رسوم زیبا در مراسم عروسی است ولی اگر این رسم و اینکار بدون دقت و برنامه انجام شود ممکن است عواقب سنگینی به دنبال داشته باشد.

در پی حادثه ای که شب گذشته در یک مراسم عروسی در شهر اصفهان به وقوع پیوست مواد ترقه و آتش بازی در حالی که در دستان یک جوان بود در دستان اون منفجر شد. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در اینباره  گفت: در پی اطلاع مردمی مبنی بر انفجار مهیبی که درمراسم عروسی دراصفهان بوقوع پیوسته بود بلافاصله همکاران برای بررسی موضوع در محل انفجار حاضر شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران سرهنگ جهانگیر کریمی افزود: مواد ترقه و محترقه در دستان شخصی که اقدام به پرتاب ترقه به سمت خیابان و ایجاد آلودگی صوتی نیز می‌کرد منفجر شد و در اثر شدت جراحات وارده متاسفانه جان سپرد.

وی افزود: در پی این حادثه دلخراش و ناراحت کننده دو جوان 25 و26 ساله نیز زخمی و راهی بیمارستان شدند.

در همین رابطه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان به خانواده های اصفهانی توصیه کرد : از وسایل و لوازم آتش زا و منفجره به هیچ عنوان استفاده ننمایند.

سوالات، نظرات و پیشنهادات

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>