باغ تالار دشت شقایق

باغ تالار دشت شقایق

باغ تالار دشت شقایق، عکس باغ تالار دشت شقایق چیزر

مجموعه باغ تالار دشت شقایق در زمینی به مساحت 15000 متر مربع واقع در منطقه جنگلی چیتگر ،  که از امکانات مجموعه، تالاری به مساحت 1200مترمربع سالن بدون ستون و یکپارچه با طراحی کلاسیک و چیدمان روز اروپا به همراه آشپزخانه ای کاملا مجهز با ظرفیت تقریبی 2200نفر غذای ایرانی و فرنگی ، دارای برنامه های شاد و مفرح و فضای اختصاصی برای کودکان و باغی که چهار فصل سال سبز و آراسته از گل های زینتی و نورپردازی بسیار زیباست که آنرا از تمامی باغ های اطراف متمایز میسازد و در طول سال میزبان صدها عروسی و ولیمه و همایش های دولتی و خصوصی مباشد که صاحبان مجالس با ارسال لوح های تقدیر میزان رضایتمندی خود را از برگزاری برنامه ها اعلام نموده اند.

این مجموعه در سال های 82 تا 92 به دست مستاجر سپرده شد اما به علت فاصله گرفتن تدریجی از کیفیت مطلوب، از دیماه سال 92 هیات مدیره ای متشکل از خانم رهبر، خانم هاشمی منش، آقای مصطفوی، آقای عرشیا و با نظارت و مدیریت مستقیم آقای هاشمی صورت گرفت.

 مجموعه دشت شقایق امیدوار است همانطور که ادعا کرده و می کند در آینده نیز بتواند با بکارگیری از تمام امکانات، خدماتی بسیار عالی در زمینه های میزبانی از جشنها و همایش ها خاطره ای به یاد ماندنی در ذهن مهمانانش به یادگار بگذارد.

تلفن باغ تالار دشت شقایق: 44704920-021  44704713-021

آدرس: اتوبان تهران ، کرج ، خروجی چیتگر و شهرک گلستان ، کوچه نسیم دهم ، پلاک 44

گالری تصاویر باغ تالار دشت شقایق

مسیریابی با کمک نقشه ماهواره ای

اطلاعات موجود نیست.

[تعداد: 108    میانگین: 2.9/5]

اطلاعات تماس

2.9 108
تلفن: 021-44704713
آدرس: اتوبان تهران ، کرج ، خروجی چیتگر و شهرک گلستان ، کوچه نسیم دهم، باغ تالار دشت شقایق
ظرفیت: 1000 نفر

هنگام مراجعه آشنایی خود را از طریق سایت "تالار نت" اعلام نمایید تا از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

صاحب این کسب و کار هستید؟ ویرایش کنید

سوالات، نقد و بررسی

  1. باغ تالار بسیار زیبایی است. من رفتم دیدم. احتمال زیاد هفته بعد بریم قرارداد ببندیم.

  2. با سلام نظراتم در مورد این باغ را عرض میکنم. فضا خوب پذیرایی خوب کیفیت غذا عالی میز و صندلیها بسیار کثیف ظروف مربوط به میوه ضعیف دی جی خیلی ضعیف

سوالات، نظرات و پیشنهادات

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>