تالار باغ سعادت
 

قیمت تالار عروسی و باغ تالارهای تهران

یکی از دغدغه های اصلی بسیاری جوانان و زوج های جوان قیمت تالارهای عروسی است. شاید بسیاری از آنها در شروع زندگی هزینه لازم را جهت برگزاری مراسم عروسی مد نظر نداشته باشند و قیمت ها و هزینه های برگزاری مراسم عروسی در تالار عروسی بزرگترین مشکل و دغدغه آنها باشد و از هزینه های سنگین این مراسم که در ابتدای زندگی مشترکشان باید پرداخت کنند گله مند باشند. هزینه هایی که از قبل از مراسم مانند بله برون، خرید عروسی، خرید طلا و سرویس، مراسم عقد و … شروع می شود و تا پایان مراسم عروسی ادامه دارد.

تخفیفات باورنکردنی تالارهای پذیرایی :

تالارهای عروسی دارای تخفیف تهران همراه با قیمت

تجملات و چشم و هم چشمی مهمترین عامل بالارفتن هزینه های عروسی

روی آوردن به تجملات و البته چشم و هم چشمی یکی از مهمترین عواملی است که زوج ها تصمیم به برگزاری مراسم عروسی با هزینه های سنگین میگیرند. برگزاری مراسم عروسی با تجملات مختص اقشار ثروتمند جامعه نیست. بسیاری از زوج هایی که از شرایط مالی متوسطی برخوردار هستند نیز جهت برگزاری این مراسم وام های سنگین می گیرند و یا از دوستان و اقوامشان پول قرض میگیرند تا بتوانند هزینه های برگزاری مراسم عروسی شان را انجام دهند.

گاهی اوقات خود عروس و داماد تمایلی به جشن هایی با هزینه ها و قیمت های سرسام آور ندارند و این خانواده ها هستند که بخاطر چشم و هم چشمی در فامیل و دوستان آنها را تحت فشار می گذارند تا به این کار دست بزنند که این امر هم خانواده ها را درگیر مسائل مادی میکند هم خود عروس و داماد در ابتدای زندگی مشترک مجبور به پرداخت اقساط وام ها و قرض هایی که کرده اند باشند که این امر می تواند مشکلات زیادی را بخصوص در ابتدای زندگی مشترک به همراه داشته باشد.

یکی از عواملی که باعث شده آمار ازدواج در کشور ما پایین بیاید همین چشم و هم چشمی ها و برگزاری مراسمات سنگین است. در صورتی که اگر مقداری این هزینه ها و تجملات کاهش یابد می تواند به زوج هایی که در ابتدای زندگی مشترکشان هستند کمک زیادی کند.

قیمت تالار عروسی تهران, هزینه تالار عروسی تهران

حداقل قیمت برگزاری مراسم عروسی در تالار پذیرایی

میزان هزینه برگزاری مراسم عروسی در تهران با توجه به منطقه، نوع تالار، خدمات و کیفیتشان تفاوت بسیاری دارد . حداقل هزینه برگزاری مراسم عروسی در یک تالار همراه با میوه، شیرینی و شام مالیات بر ارزش افزوده و حق سرویس و … برای هر مهمان چیزی در حدود 25 تا 50 هزار تومان می باشد که این هزینه در تالارهای مجلل تر و VIP از 70 تا 130 تومان می باشد.

برگزاری مراسم عروسی در کنار تالار هزینه های دیگری را نیز شامل می شود مانند میوه و شیرینی، عکاسی و فیلم برداری، اتاق عقد، خواننده و موسیقی، گل آرایی، شمع آرایی و … . در کنار این هزینه ها هزینه های حق سرویس، مالیات بر ارزش افزوده، ورودی، پارکینگ و … نیز به قیمت تمام شده شما افزوده می شود که این هزینه های هرکدام از این خدمات در هر تالار بسیار متفاوت است و به قیمت تمام شده شما می افزاید.

یکی از قابل توجه ترین هزینه ها شام عروسی است. شام عروسی نیز با توجه به نوع تالار و منوی انتخابی شما می تواند متفاوت باشد. به طول میانگین یک مدل غذا برای هر نفر در حدود 19 هزارتومان و با دو مدل غذا همراه با مخلفات حدود 22 هزار تومان، سه مدل غذا در حدود 25 هزار تومان و چهار مدلغذا همراه با مخلفات در حدود 30 هزارتومان است. در صورتی که منوی انتخابی شما سلف سرویس باشد از 40 هزارتومان برآورد می شود.

تالارهای عروسی تهران, قیمت تالار تهران

میوه و شیرینی مراسم عروسی نیز با توجه به نوع آن و کیفیت آن می تواند متفاوت باشد. به طور میانگین میزان هزینه مورد نیاز در یک مراسم عروسی بین 5 تا 12 هزار تومان است.

اینها هزینه های اصلی مراسم عروسی شما است. در کنار این مراسم در صورتی که مایل باشید از هزینه های خدمات جانبی که در تالارها ارائه می شود استفاده کنید باید هزینه هریک از آنها را جداگانه پرداخت نمایید. خدماتی مانند گل آرایی، شمع آرایی، نورپردازی ویژه، موسیقی و خواننده و … که هریک از این خدمات با توجه به نوع آن و کیفیت خدمات و همچنین تالار می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال هزینه گل ارایی تالار عروسی که با توجه به نوع گل ها و حجم مورد استفاده از آن می تواند متفاوت باشد در حدود 300 تا یک ملیون تومان باشد.

قیمت ورودی تالار عروسی

ورودی تالار پذیرایی نیز یکی از آیتم هایی است که تالارهای پذیرایی از میهمانان خود دریافت میکنند و می تواند در قیمت تالار عروسی تاثیر بگذارد. البته بسیاری از تالارها این هزینه را ندارند و ورودی آنها رایگان است یا فقط ورودی آخر هفته را دریافت می کنند. بطور معمول ورودی آخر هفته و اعیاد بیشتر از ورودی آخر هفته و اعیاد است. بطور مثال میانگین ورودی آخر هفته برخی تالارها 500 هزار تومان است که این نیز بستگی به نوع تالار تا 2 ملیون تومان افزایش می یابد. قیمت اتاق عقد مجزا نیز یکی از مواردی که تالارها بصورت جداگانه دریافت میکنند که این نیز میتواند با توجه به نوع تالار متفاوت باشد.

قیمت و هزینه اتاق عقد مجزا

هزینه اتاق عقد در تالارهای معمول و متوسط در تهران بین 200 تا 500 هزار تومان می باشد. این هزینه در تالارهای مجلل و قدیمی تر بین 800 تا 2 میلیون تومان است. تزئینات داخلی اتاق عقد و گل آرایی آن می تواند در قیمت آن تاثیر بگذارد. همچنین در اکثر تالارها هزینه سفره عقد جداگانه محاسبه می شود.

همچنین قیمت اتاق عقد در تالارهای متوسط شهر تهران بین 200 تا 500 هزار تومان و در تالارهای گران تر بین 700 تا یک میلیون و 500 هزار تومان است. ازجمله مواردی که در کمتر یا بیشتر بودن قیمت اتاق عقد تاثیر گذار است، به نوع تزئینات، شکل و نوع گل آرایی و البته فضای سالن اشاره کرد.

تالار پذیرایی قصر گلستان کلیه خدمات جانبی مانند اتاق عقد، گل آرایی، آتش بازی، شمع آرایی و … را بصورت رایگان هدیه می دهد. تالار پذیرایی قصر گلستان

طرح ازواج آسان

طرح ازدواج آسان سال 83 از سوی عده ای از کسبه بازار که دستی در کار خیر داشتند بنا نهاده شده. آنها تصمیم به تاسیس موسسه ای خیریه جهت تشویق جوانان به امر ازدواج آسان و کم خرج و برطرف کردن موانع پیش روی جوانان در ازدواج گرفتند. اقدامات اصلی این موسسه که به عنوان پیوند دو گل ثبت گردیده بود جهت کمک به تامین هزینه های جهیزیه، برگزاری مرامس عروسی صورت می گرفت. زوج های جوان می توانستند با هزینه های کم، تالار، آرایشگاه، عکاس و فیلمبردار و … را در استان های تهران و البرز برگزار نمایند. ضمنا در صورت نیاز به آنها جهت سفر ماه عسل به سوریه و کربلا با 20 درصد تخفیف و الباقی در اقساط دریافت می شد.

تالارهای ازواج آسان

در سال 91 جهت ترویج ازدواج بین جوانان تالارهایی با هزینه های مناسب احداث گردید. این تالارها کلیه خدمات مورد نیاز جهت برگزاری جشن عروسی را با حداقل قیمت در اختیار زوج های جوان قرار می دهند. خدماتی مانند عکاسی و فیلم برداری، هزینه های تالار و خدمات و … . بسیاری از عروس و دمادهای جوان مراسم عروسی شان را در این تالارها برگزار کردند و بهترین شکل برگزار شد. بعضی از عروس و دامادها به جهت اینکه اطرافیان آنها متوجه نشوند که آنها از این طرح و تالارها استفاده کردند به دلیل طرز فکر مردم از آنها استفاده نکردند و قربانی این طرز فکر و نگاه دیگران شدند.

در پایان بهتر است که چند سوال از خودتان بپرسید. آیا برای برگزاری یک مراسم در یک شب لازم است هزینه های سرسام آور عروسی را متقبل شوید ؟ آیا چشم و هم چشمی آنقدر مهم است که خودتان را در ابتدای یک زندگی مشترک و خانواده هایتان را به سختی بیاندازی تا بتوانید هزینه های عروسی را تامین کنید ؟ آیا بهتر نیست به جای روی آوردن به تجملات و هزینه های اضافی کمی به فکر زندگی آینده تا باشید و این هزینه ها را در زندگی مشترکان به کار ببرید ؟

جهت اطلاع از تالارهای طرح ازدواج آسان می توانید با کمک جستجوی پیشرفته ای که در صفحه “تالارهای عروسی تهران” قرار دارد و انتخاب گزینه “طرح ازدواج آسان” از قسمت پیشرفته تالارهایی که لیست تالارهای طرح ازدواج آسان هستند را بیابید.

صفحه اختصاصی تالارهای عروسی ازدواج آسان

تخفیفات و قیمت های باورنکردی تالارهای عروسی حتما ببینید :

صفحه تالارهای تخفیف دار و تخفیفات لحظه آخری

لیست کامل تالارهای تهران

لیست کامل باغ تالارهای تهران

تالار رویای آبی پاسداران تا ۶۵۰ نفر
۱۵%
تخفیف
تالار پذیرایی رویای آبی
تهران، پاسداران، انتهای بوستان دوم (اخوان)، بلوار گیلان شرقی، پلاک ۹، تالار پذیرایی رویای آبی
تالار باغ ایرانی احمدآباد تا ۵۰۰ نفرتخفیفات لحظه آخر
پکیج
تخفیفات
باغ تالار ایرانی
تهران، بزرگراه آزادگان، احمد آباد مستوفی، خیابان افسران، پلاک ۵۹۰، باغ تالار ایرانی
باغ تالار سیمیعی احمدآباد تا ۱۲۰۰ نفرتخفیفات لحظه آخر
۱۵%
تخفیف
باغ تالار سمیعی
تهران، احمد آباد مستوفی،خ ابوالقاسمی، خ صنوبر سوم شمالی،چهارراه سوم، باغ تالار سمیعی
تالار ارغوان طلایی, تالار ارغوان طلایی غرب تا ۴۵۰ نفرتخفیفات لحظه آخر
پکیج
تخفیفات
تالار پذیرایی ارغوان طلایی
تهران، شهرک غرب ، بلوار فرحزادي ، خ تربيت معلم ، تالار ارغوان طلايی
تا ۴۵۰ نفر
تالار پذیرایی باغ سعادت
تهران- سعادت آباد- بین میدان کاج و قیصر امین پور- خیابان صرافها- نبش ۱۷غربی
تالار قصر سوگند تهرانپارس, تالار عروسی قصر سوگند تا ۶۰۰ نفرتخفیفات لحظه آخر
پکیج
تخفیفات
تالار تشریفاتی قصر سوگند
تهرانپارس، مابین چهارراه تیرانداز و خیابان رشید،روبروی شیرینی سالوت
باغ عروسی عمارت صفاجو تا ۹۰۰ نفرتخفیفات لحظه آخر
پکیج
تخفیفات
باغ تالار عمارت صفاجو
شمال به جنوب اتوبان آزادگان، ورودی احمدآباد مستوفی، میدان پیامبر اعظم، میدان پارسا، انتهای خیابان انقلاب، روبروی بهزیستی ریحانه، کوچه یاس، باغ عمارت صفاجو
باغ تالار میزبان احمدآباد مستوفی تا ۶۰۰ نفرتخفیفات لحظه آخر
پکیج
تخفیفات
باغ تالار میزبان
تهران، بزرگراه آزادگان،احمد آباد مستوفی،بعد از میدان پیامبر اعظم(ص)،جنب انبار کاله
تا ۵۰۰ نفرتخفیفات لحظه آخر
۱۵%
تخفیف
تالار پذیرایی ماهان
بلوار اشرفی اصفهانی - بالاتر از پل حکیم- سه راه باغ فیض - خیابان ناطق نوری- تقاطع ابراهیم نوری - پلاک ۹
باغ تالار پارسه تخت جمشید احمد آباد تا ۶۰۰ نفر
۳۰%
تخفیف
باغ تالار پارسه تخت جمشید
احمد آباد مستوفی
تالار پذیرایی رویال وایت تا ۴۰۰ نفر
تالار پذیرایی رویال وایت
فداییان اسلام جنوب، پل سیمان