خانه تالار پذیرایی تالارهای پذیرایی تهران قیمت تالار عروسی/ قیمت تالار تهران

قیمت تالار عروسی/ قیمت تالار تهران

یکی از دغدغه های اصلی بسیاری جوانان و زوج های جوان قیمت تالارهای عروسی است. شاید بسیاری از آنها در شروع زندگی هزینه لازم را جهت برگزاری مراسم عروسی مد نظر نداشته باشند و قیمت ها و هزینه های برگزاری مراسم عروسی در تالار عروسی بزرگترین مشکل و دغدغه آنها باشد و از هزینه های سنگین این مراسم که در ابتدای زندگی مشترکشان باید پرداخت کنند گله مند باشند. هزینه هایی که از قبل از مراسم مانند بله برون، خرید عروسی، خرید طلا و سرویس، مراسم عقد و … شروع می شود و تا پایان مراسم عروسی ادامه دارد.

تخفیفات باورنکردنی تالارهای پذیرایی :

تالارهای عروسی دارای تخفیف تهران همراه با قیمت

تجملات و چشم و هم چشمی مهمترین عامل بالارفتن هزینه های عروسی

روی آوردن به تجملات و البته چشم و هم چشمی یکی از مهمترین عواملی است که زوج ها تصمیم به برگزاری مراسم عروسی با هزینه های سنگین میگیرند. برگزاری مراسم عروسی با تجملات مختص اقشار ثروتمند جامعه نیست. بسیاری از زوج هایی که از شرایط مالی متوسطی برخوردار هستند نیز جهت برگزاری این مراسم وام های سنگین می گیرند و یا از دوستان و اقوامشان پول قرض میگیرند تا بتوانند هزینه های برگزاری مراسم عروسی شان را انجام دهند.

گاهی اوقات خود عروس و داماد تمایلی به جشن هایی با هزینه ها و قیمت های سرسام آور ندارند و این خانواده ها هستند که بخاطر چشم و هم چشمی در فامیل و دوستان آنها را تحت فشار می گذارند تا به این کار دست بزنند که این امر هم خانواده ها را درگیر مسائل مادی میکند هم خود عروس و داماد در ابتدای زندگی مشترک مجبور به پرداخت اقساط وام ها و قرض هایی که کرده اند باشند که این امر می تواند مشکلات زیادی را بخصوص در ابتدای زندگی مشترک به همراه داشته باشد.

یکی از عواملی که باعث شده آمار ازدواج در کشور ما پایین بیاید همین چشم و هم چشمی ها و برگزاری مراسمات سنگین است. در صورتی که اگر مقداری این هزینه ها و تجملات کاهش یابد می تواند به زوج هایی که در ابتدای زندگی مشترکشان هستند کمک زیادی کند.

قیمت تالار عروسی تهران, هزینه تالار عروسی تهران

حداقل قیمت برگزاری مراسم عروسی در تالار پذیرایی

میزان هزینه برگزاری مراسم عروسی در تهران با توجه به منطقه، نوع تالار، خدمات و کیفیتشان تفاوت بسیاری دارد . حداقل هزینه برگزاری مراسم عروسی در یک تالار همراه با میوه، شیرینی و شام مالیات بر ارزش افزوده و حق سرویس و … برای هر مهمان چیزی در حدود 25 تا 50 هزار تومان می باشد که این هزینه در تالارهای مجلل تر و VIP از 70 تا 130 تومان می باشد.

برگزاری مراسم عروسی در کنار تالار هزینه های دیگری را نیز شامل می شود مانند میوه و شیرینی، عکاسی و فیلم برداری، اتاق عقد، خواننده و موسیقی، گل آرایی، شمع آرایی و … . در کنار این هزینه ها هزینه های حق سرویس، مالیات بر ارزش افزوده، ورودی، پارکینگ و … نیز به قیمت تمام شده شما افزوده می شود که این هزینه های هرکدام از این خدمات در هر تالار بسیار متفاوت است و به قیمت تمام شده شما می افزاید.

یکی از قابل توجه ترین هزینه ها شام عروسی است. شام عروسی نیز با توجه به نوع تالار و منوی انتخابی شما می تواند متفاوت باشد. به طول میانگین یک مدل غذا برای هر نفر در حدود 19 هزارتومان و با دو مدل غذا همراه با مخلفات حدود 22 هزار تومان، سه مدل غذا در حدود 25 هزار تومان و چهار مدلغذا همراه با مخلفات در حدود 30 هزارتومان است. در صورتی که منوی انتخابی شما سلف سرویس باشد از 40 هزارتومان برآورد می شود.

تالارهای عروسی تهران, قیمت تالار تهران

میوه و شیرینی مراسم عروسی نیز با توجه به نوع آن و کیفیت آن می تواند متفاوت باشد. به طور میانگین میزان هزینه مورد نیاز در یک مراسم عروسی بین 5 تا 12 هزار تومان است.

اینها هزینه های اصلی مراسم عروسی شما است. در کنار این مراسم در صورتی که مایل باشید از هزینه های خدمات جانبی که در تالارها ارائه می شود استفاده کنید باید هزینه هریک از آنها را جداگانه پرداخت نمایید. خدماتی مانند گل آرایی، شمع آرایی، نورپردازی ویژه، موسیقی و خواننده و … که هریک از این خدمات با توجه به نوع آن و کیفیت خدمات و همچنین تالار می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال هزینه گل ارایی تالار عروسی که با توجه به نوع گل ها و حجم مورد استفاده از آن می تواند متفاوت باشد در حدود 300 تا یک ملیون تومان باشد.

قیمت ورودی تالار عروسی

ورودی تالار پذیرایی نیز یکی از آیتم هایی است که تالارهای پذیرایی از میهمانان خود دریافت میکنند و می تواند در قیمت تالار عروسی تاثیر بگذارد. البته بسیاری از تالارها این هزینه را ندارند و ورودی آنها رایگان است یا فقط ورودی آخر هفته را دریافت می کنند. بطور معمول ورودی آخر هفته و اعیاد بیشتر از ورودی آخر هفته و اعیاد است. بطور مثال میانگین ورودی آخر هفته برخی تالارها 500 هزار تومان است که این نیز بستگی به نوع تالار تا 2 ملیون تومان افزایش می یابد. قیمت اتاق عقد مجزا نیز یکی از مواردی که تالارها بصورت جداگانه دریافت میکنند که این نیز میتواند با توجه به نوع تالار متفاوت باشد.

قیمت و هزینه اتاق عقد مجزا

هزینه اتاق عقد در تالارهای معمول و متوسط در تهران بین 200 تا 500 هزار تومان می باشد. این هزینه در تالارهای مجلل و قدیمی تر بین 800 تا 2 میلیون تومان است. تزئینات داخلی اتاق عقد و گل آرایی آن می تواند در قیمت آن تاثیر بگذارد. همچنین در اکثر تالارها هزینه سفره عقد جداگانه محاسبه می شود.

همچنین قیمت اتاق عقد در تالارهای متوسط شهر تهران بین 200 تا 500 هزار تومان و در تالارهای گران تر بین 700 تا یک میلیون و 500 هزار تومان است. ازجمله مواردی که در کمتر یا بیشتر بودن قیمت اتاق عقد تاثیر گذار است، به نوع تزئینات، شکل و نوع گل آرایی و البته فضای سالن اشاره کرد.

تالار پذیرایی قصر گلستان کلیه خدمات جانبی مانند اتاق عقد، گل آرایی، آتش بازی، شمع آرایی و … را بصورت رایگان هدیه می دهد. تالار پذیرایی قصر گلستان

طرح ازواج آسان

طرح ازدواج آسان سال 83 از سوی عده ای از کسبه بازار که دستی در کار خیر داشتند بنا نهاده شده. آنها تصمیم به تاسیس موسسه ای خیریه جهت تشویق جوانان به امر ازدواج آسان و کم خرج و برطرف کردن موانع پیش روی جوانان در ازدواج گرفتند. اقدامات اصلی این موسسه که به عنوان پیوند دو گل ثبت گردیده بود جهت کمک به تامین هزینه های جهیزیه، برگزاری مرامس عروسی صورت می گرفت. زوج های جوان می توانستند با هزینه های کم، تالار، آرایشگاه، عکاس و فیلمبردار و … را در استان های تهران و البرز برگزار نمایند. ضمنا در صورت نیاز به آنها جهت سفر ماه عسل به سوریه و کربلا با 20 درصد تخفیف و الباقی در اقساط دریافت می شد.

تالارهای ازواج آسان

در سال 91 جهت ترویج ازدواج بین جوانان تالارهایی با هزینه های مناسب احداث گردید. این تالارها کلیه خدمات مورد نیاز جهت برگزاری جشن عروسی را با حداقل قیمت در اختیار زوج های جوان قرار می دهند. خدماتی مانند عکاسی و فیلم برداری، هزینه های تالار و خدمات و … . بسیاری از عروس و دمادهای جوان مراسم عروسی شان را در این تالارها برگزار کردند و بهترین شکل برگزار شد. بعضی از عروس و دامادها به جهت اینکه اطرافیان آنها متوجه نشوند که آنها از این طرح و تالارها استفاده کردند به دلیل طرز فکر مردم از آنها استفاده نکردند و قربانی این طرز فکر و نگاه دیگران شدند.

در پایان بهتر است که چند سوال از خودتان بپرسید. آیا برای برگزاری یک مراسم در یک شب لازم است هزینه های سرسام آور عروسی را متقبل شوید ؟ آیا چشم و هم چشمی آنقدر مهم است که خودتان را در ابتدای یک زندگی مشترک و خانواده هایتان را به سختی بیاندازی تا بتوانید هزینه های عروسی را تامین کنید ؟ آیا بهتر نیست به جای روی آوردن به تجملات و هزینه های اضافی کمی به فکر زندگی آینده تا باشید و این هزینه ها را در زندگی مشترکان به کار ببرید ؟

جهت اطلاع از تالارهای طرح ازدواج آسان می توانید با کمک جستجوی پیشرفته ای که در صفحه “تالارهای عروسی تهران” قرار دارد و انتخاب گزینه “طرح ازدواج آسان” از قسمت پیشرفته تالارهایی که لیست تالارهای طرح ازدواج آسان هستند را بیابید.

صفحه اختصاصی تالارهای عروسی ازدواج آسان

تخفیفات و قیمت های باورنکردی تالارهای عروسی حتما ببینید :

صفحه تالارهای تخفیف دار و تخفیفات لحظه آخری

لیست کامل تالارهای تهران

لیست کامل باغ تالارهای تهران

سوالات، نقد و بررسی

 1. با این قیمت های سنگین که تالارها دارن چطور میتونیم عروسی بگیریم ؟
  یا باید تالار خوب با منوی خوب بگیریم یا اینکه منو رو منو رو بیاریم پایین که خب جلوی فامیل جلوه خوبی نداره.
  دارم تو سایتتون میچرخم بلکه تالاری با قیمت مناسب با تخفیفات خوب پیدا کنم…
  به هر حال از شما ممنونم بخاطر سایت خوبتون.
  موفق باشید.

 2. سلام
  ازدواج آسان كدومه؟؟!!
  الان اگه از خان اول كه پيدا كردن يه همسر با وفا و پايبند به اصول زناشويه رد بشيم ميرسيم به هزينه ها كه بايد با تمام ريزه كاريا حداقل ١٠٠ ميليون تومان پول داشته باشن طرفين.
  خانواده عروس براى خريد جهيزيه، و داماد بيچاره براى برگزاريه عروسيو رهن خونه.
  به زبون راحت مياد رقمش. اما انصافاً تو اين وضعيت بازار خيلى سخت در مياد. نميخوام تو دل كسيو خالى كنم، اما تا مالكيت مسكن، درآماد ماهيانه ٤ ميليون و امنيت شغلى نداريد، حتى بهش فكر هم نكنيد.
  به نظر من مسئولين كه نميتونن كارى كنن. پس حداقل الكى جوونارو هول ندن تو اين راه پر خطر و پر خرج.

  شما هم ازدواج بدون پشت وانه رو تبليغ نكنيد.

  ببخشيد كه يكم روك و صريح حرف زدم
  ممنون از سايتتون

  • با اصل حرف شما در رابطه با هزینه های گران و قیمت های زیاد جهت برگزاری یک مراسم عروسی موافقم. بخصوص برای پسر که علاوه بر هزینه های سنگیین عروسی و تهیه منزل و خرید طلا و جواهرات با قیمت های گران همچنین و هزینه های جانبی هم هست.
   در سایت سایت تالار نت برخی از تالارها تخفیفاتی را ارائه کرده اند که میتونید به صفحه “تخفیفات تالارهای پذیرایی” مراجعه نمایید.

  • سلام خسته نباشید تالار چند است

  • خدا گفته بعد ازدواج جور میکنه آیه اش تو قران هست من ب چشم خودم دیدم بعد ازدواج کار و خونه و همه چی در حد عرف جور شده پس اعتماد کن بهش

  • با این اوصاف کلا…باید هممون بیخیال ازدواج بشیم…به نظر من همه فقط باید یک مقدار توقعاتمون و بیاریم پایین…

 3. سلام
  قیمتهای تالار عروسی واقعا بالاست
  من چکار کنم که هم خونه کیرن هم نمیتونم تالار در حد نرمال بگیرم

 4. ای بابا ازدواج با کدوم درامد کدوم پول بیخیال
  قیمت ها و خرج ها انقدر بالا رفته که با دخل نمیخونه

 5. يادش به خير من عروسيم رو با 200تا مهمون با دو نوع غذا و سازواورکست حدود 200 هزار تومن سال 80گرفتم !

 6. اخه من موندم ارزش افزوده چیه که به عنوان مالیات این دولت میگیره؟؟؟
  واقعا واسه چی دیگه این هزینه رو باید داد ؟؟؟

 7. سلام خسته نباشید من دنبال یک باغ واسه نامزدیم میگردم اما قیمت ها خیلی بالاست در حد این که اگه دخلم باشی کم میاری اگه میشه یک راهنمایی بکنید قیمت مناسب

 8. سلام
  سایت بسیار خوبی دارید. خیلی خوشحالم با سایتتون آشنا شدم
  ممنون از خدمات خوبی که ارائه کردید

 9. با سلام
  من 30 سالمه فکر میکردم ازدواج فقط به پیدا کردن جفت مناسبه
  ولی حالا که یکی رو پیدا کردم
  هزینه ها آنقد سنگینه که تازه فهمیدم تا الان تو دنیای خیالی خودم بود و شتر در خواب بیند پنبه دانه
  چند تا بهانه الکی جور کردم
  و همه چی رو بهم زدم و بیخیال ازدواج شدم

 10. اینا که چیزی برای من‌نیس خیلییی ارزونه و سادس یه تالار شیک تر معرفی کنید قیمت مهم نی

 11. سلام قیمت تالار برای حدودی ۴۰۰ نفر مهمان چند است?

سوالات، نظرات و پیشنهادات

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>