خانه مقالات لباس عروس 6 نمونه از بهترین مدل های پشت لباس عروس

6 نمونه از بهترین مدل های پشت لباس عروس

قسمت پشت لباس عروس بسیار مهم است. در مراسم هنگامی که از روبرو مهمانان عروس را نگاه می کنند بیشتر به چهره و نوع آرایش او خیره می شوند و کمتر محو لباس او می شوند. اما زمانی که عروس از جلوی مهمانان گذر می کند پشت لباس او مورد توجه مهمانان قرار می گیرد و در اینجاست که لباس عروس جلوه خود را می تواند نشان دهد و دقت و توجه همه به مدل لباس عروس جلب می شود. پس یکی از مهمترین قسمت های لباس عروس پشت آن است که باید مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه 6 مورد از زیباترین مدل های پشت لباس عروس را مشاهده می کنید که امیداوریم مورد توجه قرار گیرد.

یکی از مواردی که از پشت لباس می تواند زیبا باشد دنباله لباس عروس است که می تواند با تور دانتل طراحی شده باشد و به جلوه شما و لباس شما کمک زیادی کند. همچنین اگر مراسم شما در فضای باز و باغ تالار است وجود یک چتر دانتل می تواند به زیبایی شما بیافزاید.

مدل پشت لباس عروس, لباس عروسی

یک مدل زیبا از لباس عروس با گل های دانتل به شکل رز و تور که روی ستون فقرات و شانه ها کارشده است.

مدل لباس عروس,پشت لباس

در این مدل یک تور سفید در پشت لباس است که در دو طرف کناری تکه دوزی هایی از دانتل وجود دارد.

پشت لباس عروس, مدل لباس عروس

یک مدل بسیار زیبا از پشت لباس عروس که همانطور که مشاهده می کنید از پشت گردن تور دانتل آغاز شده و با تکه های دانتل طراحی شده . وسط آن نیز با دکمه هایی متمایز شده است.

پشت لباس عروس, مدل لباس عروس

یک لباس عروس ساده و زیبا که با تکه هایی از دانتل طراحی شده است.

بهترین مدل پشت لباس عروس

سوالات، نظرات و پیشنهادات

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>