تالار باغ سعادت
 

نکاتی مهم در انتخاب ماشین عروس و گل زدن آن
 ادمین   3 سال پیش   ارسال دیدگاه   ۵,۲۳۹ بازدید  

تزئین ماشین عروس


مقالات :

رویای دختر بچه ها از قدیم کالسکه ای با اسب های سفید بود است ولی امروزه این رویا تبدیل شده به ماشین های عروس رنگارنگ و گل زده. برخی به دنبال ماشین های گران قیمت و مدرن مانند لیموزین و لامبورگینی و … هستند و با کرایه کردن این ماشین ها سعی دارند روز عروسی خود را باشکوه برگزار کنند. برخی دیگر به دنبال ماشین های کلاسیک و قدیمی هستند که در برخی موسسات کرایه ماشین عروس آنها را برای روز عروسی خود در اختیار می گیرند. اما می بایست در انتخاب ماشین عروس و گل آرایی آن برخی نکات را مد نظر بگیرید تا استرس شما در هنگام عروسی تان زیاد نشود و این شب تکرار نشدنی را با مشکل روبرو نکنید.

نکاتی مهم و ضروری که در گل آرایی ماشین عروس باید به آن توجه کنید

♦ در صورتی که قصد کرایه ی ساعتی ماشین عروس را دارید ، حتما یک زمان اضافی را در کرایه ی آن در نظر بگیرید و به فکر بدقولی های میهمانان ، عکاس و فیلم بردار ، آرایشگاه عروس و حتی ترافیک را بکنید تا جهت تحویل ماشین استرس نداشته باشید.

♦ اگر قصد دارید اتومبیل (کلاسیک) قدیمی و عتیقه  را سفارش دهید حتما فکر خراب شدن آن را هم بکنید ، چراکه در گاهی از مواقع ماشین عروس گل زده را با کمک جرثقیل به تعمیرگاه برده اند . اگر برای اجاره ی اینگونه ماشین ها علاقه و اصرار دارید ، حداقل بهتر است که راننده ی مخصوص خود اتومبیل را هم با خودتان ببرید تا در صورتی که برای ماشین پیش بیاید او با زیر و بم آن ماشین آشنا است و می تواند به کمک شما بیاید .

گل آرایی ماشین عروس سنتی کلاسیک

♦ در صورتی که لباس عروس تان بسیار بزرگ و پرچین و همچنین دنباله دار است ، بهتر است به فکر ماشینی باشید که به اندازه ی کافی بزرگ و جادار باشد تا لباس عروس شما چروک نشود .

♦ جهت تزئین و گل آرایی ماشین عروس بهتر است گل های درشت سفارش دهید تا جلوه بیشتری داشته باشند ، گل های کوچک مانند گل های صحرا و یا علف سبز نیز جلوه می کنند .

♦ اگر عروسی شما درفصل تابستان است، گل های تزئین شده به دلیل گرمای زیاد به سرعت پژمرده می شوند و زیبایی و شکل خود را از دست می دهند. در صورت استفاده از گل بهتر است که ماشین را کمتر در مقابل آفتاب قرار دهید و یا در مکان هایی که خنک می باشند نگه دارید که آسیب کمتری به گل ها وارد شود و شکل اصلی گل ها از دست نروند. بهتر است به جای گال از روبان های رنگی و تورها در دیزاین ماشین عروس استفاده کنید و در کنار آنها از صدف و ستاره دریایی نیز بهره ببرید.

♦ اگر در فصل های زمستان یا پاییز عروسی می کنید بهتر است وضعیت آب و هوای روز عروسی تان را سه روز قبل از هواشناسی جویا شوید. اگر در روز عروسی شما هوا بارانی و برفی بود بهتر است برای گل آرایی ماشین عروس خودتان را به زحمت نیاندازید و یا طوری برنامه ریزی کنید که کمتر در فضای باز قرار گیرید که تزئینات روی ماشین آسیب کمتری ببینند.

♦ اگر چنانچه شما صاحب ماشین هستید بهتر است ماشین خودتان را گل زده و تزئین کنید. کرایه ماشین های لوکس و مدرن بیشتر کار انسان های تازه به دوران رسیده است و چندان در ذهن مردم زیبا نیست. حتی اگر ماشین شما چندان جدید و مدرن نباشد ماشین خودتان است و چند سال بعد از عروسی تان همراه خاطرات و گذشته تان است. ضمن اینکه در هزینه های عروسی هم صرفه جویی کرده اید.

دیزاین متفاوت جدید ماشین عروس

♦ بهترین رنگ برای ماشین عروس سفید است. چراکه سمبل عروس سفید است .

♦ هنگام سفارش گل برای ماشین تان توجه داشته باشید که جلوه ی بیش تر رنگ ماشین و رنگ گل ها باید با هم متضاد باشند . مثلا اگر رنگ ماشین سفید است ، گل سفید روی آن نزنید . بلکه انواع گل های رنگی جلوه ی بیش تری خواهند داشت . اگر ماشین تان دودی است بهتر است از گل هایی با رنگ های ملایم و روشن مثل صورتی یا سفید استفاده کنید . اگر ماشین تان نقره ای است ، گل هایی با رنگ زرشکی ، قرمز و … جلوه ی دیگری به آن می دهد . هم چنین اگر ماشین تان مشکی است به هیچ وجه با رنگ سفید یکدست آن را گل نزنید زیرا شبیه به ماشین های مراسم تدفین می شود .[تعداد: 1    میانگین: 3/5]
کانال تگرام عروس، تالار نت


سوالات، نقد و بررسی

سوالات، نظرات و پیشنهادات