تالار پذیرایی باشگاه فرمانیه

تالار پذیرایی باشگاه فرمانیه

تالار پذیرایی باشگاه فرمانیه یکی از تالارهای مجلل و شناخته شده تهران است که مدت هاست جشن های عروسی و تشریفاتی در این تالار برگزار می شوند.
مجموعه پذیرایی و باشگاه فرمانیه در سال ۱۳۷۹ افتتاح شده است و با ساختاری نوآورانه و طراحی کم‌نظیر معماری و طراحی به عنوان یکی از بهترین مجموعه‌های پذیرایی و ورزشی در سطح کشور شناخته می شود.
دو تالار بسیار مجلل باشگاه فرمانیه ، فضای مناسبی را جهت برگزاری مراسمات رسمی ، سمینارها ، نمایشگاه ها و میهمانی های خصوصی فراهم آورده است. در کنار این تالار های مجلل ، باشگاه ورزشی فرمانیه با اسختری زیبا و بهداشتی ، چند دستگاه سونای خشک و بخار ، تجهیزات مدرن بدنسازی و انواع برنامه های آموزشی روز دنیا ، محیطی آرام و دوستانه را برای ورزش و آرامش فراهم نموده است.

آرامش در کنار تجمل و زیبایی همراه با معماری و طراحی کلاسیک بنا و دکوراسیون در باشگاه فرمانیه حسی شیرین را برای مهمانان و دوستان شما فراهم میکند . هدف ما در این مجموعه به پذیرایی از مهمانانتان با بهترین امکانات خلاصه نمی شود بلکه ما خواهان ایجاد خاطره ای سر شار از شادی و سرور برای شما و دوستانتان هستیم .
از این رو بهترین و مدرن ترین امکانات پذیرایی و مهمان نوازی را در اختیار گرفته و با استفاده از تالار هایی با گنجایش هزار نفر آماده به خدمت رسانی می باشیم .
مدیریت و پرسنل مجرب این مجموعه با بهره گیری از دانش روز و تجارب چندین ساله در برگزاری مراسم بزرگ و با شکوه شما را در برگزاری مراسمتان یاری میکنند .

گالری تصاویر باشگاه فرمانیه

[تعداد: 11    میانگین: 3.6/5]

اطلاعات تماس

3.6 11
تلفن: ۲۲۲۹۳۷۵۶
موبایل: -
آدرس: تهران ، خیابان فرمانیه ، نرسیده به پاسداران ، پلاک ۱۰
ظرفیت: 1000 نفر

هنگام مراجعه آشنایی خود را از طریق سایت "تالار نت" اعلام نمایید تا از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

صاحب این کسب و کار هستید؟ ویرایش کنید

سوالات، نظرات و پیشنهادات

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>