مجموعه بزرگ تالار پذیرایی باغ زندگی

مجموعه بزرگ تالار پذیرایی باغ زندگی

تالار پذیرایی باغ زندگی در منطقه اسلامشهر واقع شده است. تالار مجموعه بزرگ باغ زندگی دارای ظرفیت حداکثر 1000 نفر بوده و آماده پذیرایی و میزبانی از کلیه مراسمات شما را دارد.

مدیران مجموعه تالار باغ زندگی، در راستای اهداف خود، و جهت  بروز نگه داشتن مجموعه، هر ساله در ماه محرم و صفر و تعطیلات، نسبت به زیباسازی و بروز نمودن مجموعه اقدام می‌نمایند، تا از این راه بتواند معیارها و خواسته های کلیه زوجهای خوش سلیقه و علاقه مند را فرا‌هم آورند.

محسنات و ویژگی های ممتاز مجموعه تالار باغ زندگی

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین بخش‌های برنامه ریزی برای یک جشن عروسی، انتخاب تالار یا باغ تالار مناسب محل برگزاری مراسم است، بهتر است حداقل شش ماه قبل از تاریخ برگزاری عروسی خود باید نسبت به انتخاب تالار عروسی خود اقدام کنید، برای انتخاب تالار یا باغ عروسی، باید نکات ریز و درشت را در نظر بگیرید و معیارهای زیادی را در ذهن داشته باشید، در اینجا برخی از مهم‌ترین معیارها و ویژگی‌های مجموعه تالار باغ زندگی ذکر می‌کنیم تا با آشنایی کامل و انتخاب این تالار بهترین خاطرات زندگی خود را در باغ زندگی رقم بزنید و شبی به یاد ماندنی برای شما عزیزان باشد، به شکرانه‌ی الهی، هما نگونه که تا کنون مورد پسند و رضایت میهمانان عزیز و گران‌قدر واقع شده است امیدواریم ازاین به بعد هم به همین منوال خدمات همکاران در باغ زندگی مورد پسند و رضایت شما عزیزان باشد.

هدیه مدیریت تالار باغ زندگی به عروس وداماد ها 

وام قرض الحسنه و سفر ماه عسل

[تعداد: 33    میانگین: 3.5/5]

اطلاعات تماس

3.5 33
مدیریت: سید عزیز غفاری
تلفن: 02156365656
موبایل: 09121772099
آدرس: تهران بزرگراه آیت اله سعیدی نرسیده به میدان نماز اسلامشهر مجموعه بزرگ باغ زندگی
وبسایت: www.baghezendegi.com
ایمیل: baghe.zendegi@yahoo.com
ظرفیت: 1000 نفر

هنگام مراجعه آشنایی خود را از طریق سایت "تالار نت" اعلام نمایید تا از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

صاحب این کسب و کار هستید؟ ویرایش کنید

سوالات، نظرات و پیشنهادات

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>